Take me home, where I belong.

Zielone liście wesoło tańczą w Twoich oczach. W nieśmiałym uścisku z wiatrem wykonują powietrzny balet. Zapach świeżej pościeli, zapach popołudniowego lata, zapach Twojej skóry... wdzierają się do mojej duszy. Twoje nieśmiałe palce na moich ustach wykreślają linię słonecznych dni. Jesteś moim latem, moim błyskiem słońca na przemarzniętych stopach, moim porankiem spędzonym po uszy w letniej rosie, jesteś sumą moich pragnień...Models: Johanna Jansson & Leonard Eastgrove

14 komentarzy:

 1. Zakochałam się w każdym zdjęciu. ABSOLUTNIE <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezwykle piękne kadry i jeden z moich najulubieńszych utworów. Chcę jeszcze!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że to, co mamy jeszcze w planach, zaspokoi i nie zawiedzie! Dziękuję :*

   Usuń
 3. Cudne zdjęcia:) Kobieta zjawiskowa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę piękna parka, pan bardzo przystojny, a oczy tej pani! Bajka! Aż miło popatrzeć na takich pięknych ludzi, na takie piękne zdjęcia, na taką piękną miłość... Jak zwykle świetna robota, pozdrawiam pani Marto ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Asiu! To była przyjemność łapać tę nić intymności między nimi. Życzę sobie jak najwięcej takich modeli :)

   Usuń
 5. Jaka klimatyczna sesja, coś pięknego. Swoją drogą rzadka i niesamowita sprawa- ciemne włosy, niebieskie oczy i piegi. Perfekcyjnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ezoterycznie i hipnotyzująco! Dziękuję pięknie! :*

   Usuń
 6. Jak tutaj tajemniczo, delikatnie i pięknie..Wow! Od zdjęć nie można oderwać oczu; i od tej kipiącej namiętności; i od otoczenia na zdjęciach. Dodatkowego klimatu nadaje nieoklepany, romantycznie napisany wstęp do postu. Widać, że autorka ma nietuzinkowe spojrzenie na świat. To piękne! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo miło mi to czytać! Dziękuję ślicznie! <3

   Usuń
 7. Ożesz... jacy piękni ludzie i genialne kadry, zmysłowe ujęcia, poczułam mały dreszczyk emocji. Przepiękna, rzekłabym - ekskluzywna sesja!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ślicznie! Cieszę się, że mam szczęście do takich modeli <3

   Usuń

Home of my dreams...

Dlaczego  łosie? Jedno z najczęstszych pytań, jakie kiedykolwiek otrzymałam, to "dlaczego łosie?". I jest to jedyne pytanie, na ...